Cenná výhra ve Stodole

07.10.2019

Rytířky otočily zápas s Tatranem a porazily jej 11:4. Jsou zápasy, ve kterých třeba vše nejde podle plánu, přesto se nakonec favoritovi zápasu podaří zvítězit. Přesně takový zápas odehrály v rámci 5. kola Rytířky, které na půdě Tatranu rychle prohrávaly 1:3, nakonec se ale dokázaly zkoncentrovat a dovést zápas k vítěznému konci poměrem 11:4.

Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:11

Začátek se Rytířkám vůbec nepovedl. Po vzoru minulých zápasů sice šly již v první minutě do vedení, jenže následovala série tří branek Tatranu a po zásazích Seemannové, Prontekerové a Válkové do rázem bylo 3:1 pro domácí.

Vítkovice se ale nevzdaly a ukázaly sílu jakou disponují. Ještě v první části dokázala snížit Buczek, v polovině zápasu vyrovnala Buczek a ve 34. minutě šly do vedení zásluhou aktivně hrající Zuzanny Krzywak. Tatranu patří kredit za to, že ani poté, co v utkání ztratil vedení, nepřestal být aktivní a několikrát zle zatopil před Nikolou Příleskou.

Ta ale od desáté minuty nedostala branku a postupně tak mohla sledovat, jak vedení Vítkovic narůstá na 10:3. Poté sice dokázala korigovat Býčková, ale poslední slovo měla svou čtvrtou brankou Barbora Husková.

Vítkovice tak zakončily třízapasovou venkovní sérii se ziskem devíti bodů a příští víkend se vrátí na domácí palubovku, když přivítají Jičín.

Zdroj foto: ceskyflorbal.cz