Rytířky jsou zpět! Nad Bulldogs vyhrály 8:3 a potvrdily první místo

25.11.2019

Rytířky jsou zpět! V sobotním utkání je čekal sympaticky hrající nováček Bulldogs Brno, ale Rytířky ukázaly svou sílu. Zvítězily 8:3, když na rovnou polovinu branek přihrála Zuzanna Krzywak. Přestávku pro mistrovství světa tak přečkají na první pozici.

Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:8

Vítkovice do utkání vstupovaly v pozici favorita, kterou Rytířky potvrdily již v první třetině. Tu totiž vyhrály 3:0 a určily tím ráz zápasu. Soupeři nelze upřít, že se po vzoru všech ostatních zápasů nesnažil, nicméně na Rytířky nestačil.

V polovině zápasu zvýšila Paloncyová na 4:0, bleskově ale odpověděla Žáková, přišla ale další branka Vítkovic na 5:1. O šest minut později se pěknou brankou prezentovala Kubečková, na což ještě do druhé sirény reagovala opět Žáková a využitou přesilovkou Koláčková.

Ve třetí třetině ale Vítkovice nepřipustily komplikace. Vstřelily další dvě branky a utkání dovedly do vítězného konce poměrem 8::3.

Rytířky jsou tak v tabulce nadále na prvním místě, o bod před Chodovem, který porazil Jičín 11:0. Nyní je na programu pauza pro mistrovství světa, zpět do akce se Rytířky vrátí 20. prosince a opět se vydají do Brna, budou je čekat Židenice.