SUPERLIGA: Muži Vítkovic nedopustili další blamáž. Liberec jasně porazili!

14.01.2019

Po hanebné páteční porážce na Vinohradech složili florbalisté Vítkovic superligový reparát. Doma porazili finalistu Českého poháru z Liberce jednoznačně 8:2...

1. SC TEMPISH Vítkovice – FBC Liberec 8:2 (1:0, 5:0, 2:2)

...a udrželi se nadohled první příčce, na kterou momentálně ztrácejí tři body!

Třemi góly se v zápase blýskl Marek Bräuer, dva body si připsali Jakub Hubálek, Lukáš Herblich a Roman Oborák.

Jestliže liberečtí florbalisté spřádali nějaké bodové plány, jejich sen jim vydržel jen do začátku druhé třetiny. V něm mohl Petr Salát ještě v přesilové hře srovnat krok, jenže trefil tyčku.

Navíc zvoněním na brankovou konstrukci probral domácí hráče, kteří pak necelých dvanácti minut nasázeli pět branek a dali jasně najevo, že žádné drama nepřipustí. „Dnes jsme hráli celý zápas koncentrovaně a to stačilo," prohlásil Pavel Brus, trenér 1. SC Tempish Vítkovice. „O výsledku rozhodl výkon domácích a naše zbabělost ve druhé třetině," doplnil Zdeněk Skružný, kouč severočeského celku.