Vítkovičtí muži přetlačili Brno i po náročném týdnu a po plese

29.01.2019

Žádná gólparáda to tentokrát nebyla, ale tři body se počítají! Florbalisté Vítkovic na půdě předposledního Brna vyhráli 6:4 a dál drží stabilní pozici ve vedoucí čtyřce průběžného pořadí.

Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:6

Momentálně třetí tým tabulky dovedli k šestnáctému sezonnímu plnocennému vítězství dvougóloví střelci Lukáš Hájek a Marek Bräuer, gólman Petr Gurkovský vychytal i díky dvaceti zákrokům sedmou výhru v sezoně.

Ovšem na druhé straně museli Ostravané hned dvakrát obracet nepříznivý stav, nejprve prohrávali v 7. minutě po trefě Jana Galuszky 0:1 a v polovině 13. minuty pro změnu 2:3. „Po extrémně náročném týdnu a pátečním plese jsem podobný průběh čekal. Měli jsme pár dobrých pasáží, ale místy nám chyběl náboj, což se dalo čekat. Hodně věcí nám funguje. Na konci to bylo precizně odmakané," pochválil svůj tým Pavel Brus, trenér 1. SC Tempish Vítkovice.

V dalším superligovém kole čeká na vítkovické florbalisty souboj s pražskými Bohemians. Hrát se bude v pátek 8. února na Dubině od 19 hodin.